سقف های متحرک

داشتن یک رستوران و یا کافی شاپ با سایبان و یا سقف متحرک برقی که در هر لحظه دلخواه به یک فضای باز در هوایی آزاد تبدیل شود یکی از مزایای غیر قابل انکار برای رستوران داران می تواند باشد. این سقف می تواند بطور اتوماتیک و به وسیله ی یک ریموت کنترل، جهت محافظت از شرایط بد آب و هوایی باز شود و به همین ترتیب در مواقع لزوم جهت استفاده از نور طبیعی خورشید در کمترین زمان ممکن در یک سمت جمع شود.

سقف متحرک

 نور طبیعی و هوای آزاد از عوامل دلخواه هر مشتری خوش ذوقی است که می توان آنرا به راحتی تدارک دید. سیستم سقف و دیوار متحرک و کشویی این امکان را به شما می دهد تا در هر زمان که اراده کنید به راحتی سقف رستوران، تراس، پاسیو و یا هر مکان مشابه دیگری را به صورت کشویی باز نموده و از امکان تنفس در هوای آزاد لذت ببرید. سایبان های این شرکت قابلیت دارند تا بر اساس نیاز کاربر بر روی دیوار، بام و یا بوسیله ی استراکچر مخصوص به خود بر روی زمین نصب گردد. همچنین برای سازه های کوچکتر می توان برای کاستن از هزینه ها از سیستم باز و جمع شوی دستی به جای موتورهای تیوبولار استفاده نمود.

سقف متحرک 3سقف متحرک 2

با سقف های متحرک اتوماتیک در رستوران ها، مجتمع های تجاری، پاساژها و مراکز خرید نه تنها در زمستان بارش های مزاحم را مهار می کنید بلکه از مزیت داشتن نور طبیعی در تمام طول روز برخوردار بوده و امکان استفاده از هوای آزاد را نیز برای مجتمع خود به واسطه باز نمودن تمام و یا قسمتی از سقف مهیا می نمایید. راحت ترین و مقرون به صرفه ترین راه تهویه را انتخاب کنید سایبان های متحرک این شرکت دارای تنوع گسترده ای می باشد که بر اساس نیاز محیط شما طراحی می شوند. پارچه های این محصول جهت جلوگیری از نشت آب بصورت یکپارچه طراحی می شود. برای اطمینان از آب بند بودن کامل این سایبان ها می توان از ناودانی هایی در دو طرف کار استفاده نمود تا آب را بطور کامل به بیرون منتقل نماید. در مواردی که عرض کار زیاد باشد می توان با اضافه کردن فریمهای آلمینیومی جدید به استحکام کار افزود. در موارد خاص می توان از چند پنل کنار هم به همراه سیستم ناودانی در بین آنها استفاده نمود.

20160704_110006-c

سقف متحرک 4

 

نوشتن دیدگاه